Het Stenen Archief - Completed and ongoing research
Het Stenen Archief
Displaying 1 - 98 of 98
Selecteer een begraafplaats:
Code Completed Grade Last name First name Family name Partner Parents Birth date Birth date Hebr Birth place Death date Death Date (sort) Death date Hebr Death place Cemetery Burial date
(176)b-01 4 Goutsmits (zie opmerking) Hartog 1) Dina Dochters 2) Elisabeth Cohen Samuel Goudsmits & Bertha (Bruine) Lehmans 27-03-1808 (zie opmerking) 28 Adar 5568 Lommel (Belgie) 28-06-1885 28-6-1885 15 Tammoez 5645 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-02 4 Cappel Samuel Salomon Cappel & Sibilla Benjamin (Cappel) 11-09-1814 26 Eloel 5574 Bruggen (Duitsland) 21-09-1880 21-9-1880 16 Tishri 5641 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-03 4 Wijngaard geboren Levij Rosette Bloemgarten Henri Bloemgarten Isaac Wijngaard & Helene Visserberg 04-04-1808 (zie opmerking) 8 Nissan 5568 (zie opmerking) Maastricht 25-11-1880 25-11-1880 22 Kislev 5641 Luik (Belgie) (zie opmerking) Roermond (nieuw)
(176)b-04 4 Egger Cesar Rosetta(Rozette) Hertzberger Daniel Egger & Frederice Soesman 25-01-1827 26 Tevet 5587 Sittard 02-09-1879 2-9-1879 14 Elloel 5639 Roermond Roermond (nieuw) 03-09-1879// 15 Elloel 5639
(176)b-05 3 Neuman voorheen Levie Joseph Breintje Hartogs Leon Neuman ook Levie Joseph & Louisa (Helena) Meijer ook Kendelena Salomon 13-03-1802 (zie opmerking) 9 Adar II 5562(zie opmerking) Geldern (Duitsland) 28-06-1878 28-6-1878 27 Sivan 5638 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-06 2 Baer Ruben Sally Hendrik Leo Israel Baer & Flora Sara Salomon 06-04-1943 (zie opmerking) 1 Nissan 5703 Roermond 10-04-1943 (zie opmerking) 10-4-1943 5 Nissan 5703 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-07 5 Cohen Simon Levij Frederica Cohen Levij Cohen & Eva Lion 09-03-1805 8 Adar II 5565 Sambeek 01-10-1864 1-10-1864 1 Tishrei 5625 Roermond Roermond (nieuw) 03-10-1864// 3 Tishrei 5625
(176)b-08 5 Berets Beret Sibilla Rosenthal Alexander Berets & Josepha Caen 02-05-1824 4 Iyar 5584 Vlodrop 16-05-1885 16-5-1885 2 Sivan 5645 Roermond Roermond (nieuw) 18-05-1885// 4 Sivan 5654
(176)b-09 4 Lion Levi Katchen Vasen Abraham Lion & Hester Meijer van Meer 26-09-1823(zie opm.) 21 Tishri 5584 Cuijk en Sint Agatha 03-01-1885 3-1-1885 17 Tevet 5645 (zie opmerking) Roermond Roermond (nieuw) 05-01-1885// 18 Tevet 5645
(176)b-10 4 Cohen de Kadt Elisabeth Hartog Goudsmits Roelof Cohen de Kadt & Eva Soesmans de Roos 11-03-1825 (zie opmerking) 21 Adar 5585 Oss 13-12-1884 13-12-1884 25 Kislev 5645 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-11 4 Neuman Rosette Joseph Neuman & Betta Hartog 10-10-1850 4 Cheshvan 5611 Roermond 19-05-1882 19-5-1882 1 Sivan 5642 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-12 4 Cohen Esther Isaac Blumendal Jacob Cohen & Clara Cohen 11-04-1808 (zie opmerking) 14 Nissan 5568 Hoerstgen (Duitsland) 02-11-1879 2-11-1879 16 Kislev 5640 (zie opmerking) Roermond Roermond (nieuw) 05-11-1879// 19 Kislev 5640
(176)b-13 3 Goudsmits (zie opmerking) Abraham Bolina Hertzberger Samuel Goudsmits & Brunette Levie (Lehmans) 26-04-1811 2 Iyar 5571 Lommel (Belgie) 20-08-1871 20-8-1871 4 Elloel 5631(zie opm.) Roermond Roermond (nieuw) 23-08-1871// 6 Elloel 5631(zie opm.)
(176)b-14 3 Bloemendal Fannie Cohnen Joseph Cohnen Isaac Bloemendal & Ester Cohen 11-02-1841 20 Shevat 5601 Roermond 03-06-1871 3-6-1871 14 Sivan 5631 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-15 3 Caffe Naatje De Vries Aron de Vries Elias Caffe & Betje Korper 24-06-1834 17 Sivan 5594 Amsterdam 31-03-1871 31-3-1871 9 Nissan 5631 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-16 4 Berets Joseph Breinchen Marx Alexander Berets & Gitta Joseph Kann 01-05-1818 25 Nissan 5578 Vlodrop 29-10-1869 29-10-1869 24 Cheshvan 5630 (zie opm.) Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-17 5 Eggen (zie opmerking) Joseph Cesar Eggen & Rosetta Hertzberger 27-11-1868 13 Kislev 5629 Sittard 03-05-1890 3-5-1890 13 Iyar 5650 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-18 5 Hertog Moses Rosa Haas Moses Hertog & Mendele Kronenberg (Groenenberg) 22-09-1817 (zie opmerking) Meerssen 16-11-1889 (zie opmerking) 16-11-1889 23 Cheshvan 5650 Roermond Roermond (nieuw) 18-11-1889// 24 Cheshvan 5650
(176)b-19 5 Beretz Nata (Bernard) Sara Hartog Sander Beretz & Getda Joseph Caan voorheen Juda Joseph 02-01-1816 1Tevet 5576 Vlodrop 03-06-1888 3-6-1888 24 Sivan 5648 Roermond Roermond (nieuw) 05-06-1888// 26 Sivan 5648
(176)b-20 5 Hertog Leopold Adelheid Seelig Mozes Hertog & Roza Haas 20-03-1857 24 Adar 5617 Maasbree(Blerick) (zie opm.) 19-03-1887 19-3-1887 23 Adar 5647 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-21 5 Hartogs (zie opmerking) Breintje(Betta-Brunetta) Neuman Joseph Neuman Ludovicus Hartogs & Rebecca Weingard 11-05-1816 13 Iyar 5576 Gulpen 18-08-1882 18-8-1882 4 Elloel 5642 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-22 5 Meer, van Esther Straus Joseph Straus Rafael van Meer & Jetta Metzer 18-04-1837 13 Nissan 5597 Cuijk en St. Agatha 24-04-1883 24-4-1883 17 Nissan 5643 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-23 5 Straus Joseph Esther van Meer Samuel Straus & Rosa Wolf(s) 27-01-1833 7 Shevat 5593 Roermond 29-05-1875 29-5-1875 25 Iyar 5635 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-24 3 Wolf (zie opmerking) Rosa Straus Samuel Straus 1807 Gladbach (Duitsland) 15-08-1874 15-8-1874 3 Elloel 5634 (zie opmerking) Roermond (nieuw)
(176)b-25 2 Stern Gustav 1) Georgine Arons 2) Jettchen Spiegel David Stern & Dina Spiegel 11-11-1854 20 Cheshvan, 5615 Geseke (Duitsland) 24-02-1913 (zie opmerking) 24-2-1913 17 Adar I, 5673 (zie opm.) Roermond Roermond (nieuw) zie opmerking
(176)b-26 5 Arons Georgine Stern Gustav Stern Cosse Arons & Rosette Meijer 07-02-1863 18 Shevat 5623 Weener (Duitsland) 09-01-1905 9-1-1905 4 Shevat 5665 Roermond Roermond (nieuw) 12-01-1905// 6 Shevat 5665
(176)b-27 Hartog Sara Beretz Bernard(Nata) Beretz Ruben Hartog & Joele Levie 10-10-1817 30 Tishri 5578 Sambeek 24-02-1895 24-2-1895 30 Shevat 5655 Roermond Roermond (nieuw) 26-02-1895// 2 Adar 5655
(176)b-28 5 Kaufmann Clara Blumendal Gabriel Blumendal Joseph Kaufmann & Gudula Gabriels 26-06-1809 12 Tamoez 5569 Weisweiler (Duitsland) 06-02-1895 6-2-1895 12 Shevat 5655 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-29 3 Blumendal voorheen Isac Gabriel Clara Kaufmann Calmen Isac & Sara Levie (Veijle Gabriel) 04-12-1804 (14 Frimaire jr. 13) (zie opmerking) 2 Tevet 5565 Eijsden 09-01-1893 9-1-1893 21 Tevet 5653 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-30 5 Weinberg Amalia Wollheim Simon Juda Wollheim Josef Weinberg & Lea Schongross 14-04-1892 17 Nissan 5652 Warschau (Polen) 05-01-1943 5-1-1943 28 Tevet 5703 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-31 4 Ullmann Rosa Nathan Bernard Nathan Samson Ullmann & Nanette Bendel 28-05-1863 10 Sivan 5623 Altenstadt-Iller (Duitsland) 07-03-1942 7-3-1942 18 Adar 5702 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-32 4 Haas Rosa Hertog Mozes Hertog Isaak Haas & Sophie Bongartz 13-12-1815 11 Kislev 5576 Bracht (Duitsland) 24-08-1903 24-8-1903 1 Elloel 5663 Roermond Roermond (nieuw) 26-08-1903// 3 Elloel 5663
(176)b-33 5 Straus Samuel Willem Straus & Bertha Franck 20-05-1881 21 Iyar 5641 Roermond 07-11-1885 7-11-1885 29 Cheshvan 5646 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-34 5 Vries, de Rozijna Groenheim Salomon Wolff Groenheim Cosman Aaron De Vries & Sibilla Bagcherag 18-04-1832 18 Nissan 5592 Vierlingsbeek 12-03-1895 12-3-1895 16 Adar 5655 Roermond Roermond (nieuw) 14-03-1895// 18 Adar 5655
(176)b-35 3 Cohen (de Kadt) Hanne(Johanna) Amsel Alexander Amsel Roelof Cohen & Eva Sousmans 27-02-1812 14 Adar 5572 Oss 18-08-1901 18-8-1901 3 Eloel 5661 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-36a 5 Berets Isak Henriette Markus (Marx) Alexander Berets & Jetta Josepha Can 20-03-1822 27 Adar 5582 Vlodrop 25-08-1910 25-8-1910 20 Av 5670 Vlodrop Roermond (nieuw) 28-08-1910// 23 Av 5670
(176)b-36b Markus (Marx) Jetta(Henriette) Berets Isak Berets Johann Markus (Marx) & Clarchen Marx 04-08-1830 15 Av 5590 Wickrathberg (Duitsland) 10-07-1906 10-7-1906 17 Tammoez 5666 Vlodrop Roermond (nieuw) 12-07-1906// 19 Tammoez 5666
(176)b-37 5 Polak Mozes Sara Neuman Nathan Isaak Polak & Rachel Cohen 20-08-1877 11 Elloel 5637 Veendam 26-03-1950 26-3-1950 9 Nissan 5710 Roermond Roermond (nieuw)
(176)b-38 5 Neuman Sara (zie opmerking) Polak Mozes Polak Isaac Neuman & Rosa Cappel 30-03-1879 6 Nissan 5639 Roermond 12-11-1963 12-11-1963 25 Cheshvan 5724 Horn Roermond (nieuw)
(176)c-01 2 Basnizki Carola Marx Erich Marx Gustav Brasnizki & Martha B. Rotschild 09-07-1906 16 Tammoez 5666 03-10-1993 3-10-1993 18 Tishri 5754 Roermond (nieuw)
(176)c-02 3 Marx Erich Carola Basnizki Motitz Marx & Alice Rothschild 31-07-1900 6 Av 5660 Heidelberg (Duitsland) 14-09-1978 14-9-1978 13 Elloel 5738 Roermond Roermond (nieuw)
(176)c-03 4 Goudsmit Isidore Joseph Emmy (Emma) Cardozo Oscar Otto Goudsmit & Grete Herz 27-07-1931 13 Av 5691 Roermond 06-04-2003 6-4-2003 4 Nissan 5763 Maaseik (Belgie) Roermond (nieuw) 08-04-2003//6 Nissan 5763
(176)c-04 2 Fischer Willy Ze'ev Edith Goudsmit 17-04-1925 23 Nissan 5685 Auschwitz (Polen) (Zie opmerking) 20-05-1995 20-5-1995 20 Iyar 5755 Krefeld (Duitsland) Roermond (nieuw)
(176)c-05 3 Behretz Elsa Cardozo Salomon Cardozo David Behretz & Emma Arensberg 29-12-1915 22 Tevet 5676 Roermond 08-10-1996 8-10-1996 25 Tishri 5757 Roermond Roermond (nieuw)
(176)c-06 5 Kroonenberg Justine Betty Goudsmit Henri Herman Goudsmit Cornelis Kroonenberg & Lydia Hester Blok 16-03-1950 27 Adar 5710 Amsterdam 21-07-2002 21-7-2002 12 Av 5762 Roermond Roermond (nieuw)
(176)c-07 4 Lederwerg Michael Rebecca Jacobina Prins Abraham Lederwerg & Maria Boksenbaum 07-07-1917 17 Tammoez 5677 Breslau (Duitsland) 05-06-1971 5-6-1971 12 Sivan 5731 Roermond Roermond (nieuw)
(176)c-08 5 Straus Charles Willem Straus & Bertha Franck 18-11-1895 1 Kislev 5656 Roermond 28-04-1976 28-4-1976 28 Nissan 5736 Roermond Roermond (nieuw)
(176)c-09 4 Straus Leonie Willem Straus & Bertha Franck 27-10-1887 9 Cheshvan 5648 Roermond 17-01-1992 17-1-1992 12 Shevat 5752 Roermond (nieuw)
(176)c-10 1 Manuvachov Setgil 11-03-1959 1 Adar II 5719 13-06-1994 13-6-1994 4 Tammoez 5754 Roermond (nieuw)
(176)c-11 3 Kaplan Gail Maureen Henk Hendriks 07-11-1958 24 Cheshvan 5719 Johannesburg (Zuid-Afrika) 10-03-2003 10-3-2003 6 Adar II 5763 Eindhoven Roermond (nieuw) 13-03-2003//9 Adar II 5763
(176)c-12 5 Goudsmit Julius Samuel Rebecca Jacobina Prins Henri Willem Goudsmit & Elsa Hahn 12-05-1924 8 Iyar 5684 Roermond 03-11-1959 3-11-1959 2 Cheshvan 5720 Utrecht Roermond (nieuw)
(176)c-13 5 Goudsmit Sallie Julius Recha Lehmann Levi Goudsmit & Fanny David 10-05-1894 4 Iyar 5654 Roermond 28-05-1966 28-5-1966 9 Sivan 5726 Roermond Roermond (nieuw)
(176)c-14 5 Lehmann Recha Goudsmit Sallie Julius Goudsmit Susmann Lehmann & Amalia Marx 01-03-1899 19 Adar 5659 Lengfeld im Odenwald (Duitsland) 10-03-1999 10-3-1999 22 Adar 5759 Den Haag Roermond (nieuw)
(176)c-15 5 Goudsmit Oscar Otto Jacques Grete Herz Isidore Goudsmit & Babette David 09-11-1895 22 Cheshvan 5656 Roermond 15-10-1968 15-10-1968 23 Tishri 5729 Roermond Roermond (nieuw) 18-10-1968//26 Tishri 5729
(176)c-16 3 Herz Grete Goudsmit Oscar Otto Jacques Goudsmit Joseph Herz & Berta Lob 03-01-1907 17 Tevet 5667 Duren (Duitsland) 08-02-1997 8-2-1997 1 Adar l 5757 Roermond (verm.) Roermond (nieuw)
(176)c-17 5 Goedhart Alexander 1) Clara Landau 2) Caroline Gottschalk Jacob Goedhart & Joanna Beretz 20-01-1886 14 Shevat 5646 Roermond 19-12-1968 19-12-1968 28 Kislev 5729 Roermond Roermond (nieuw) 20-12-1968// 29 Kislev 5729 (zie opmerking)
(176)c-18 5 Gottschalk Caroline Goedhart Alexander Goedhart Carl Gottschalk & Johanna Moses 08-06-1888 29 Sivan 5648 Geilenkirchen (Duitsland) 14-08-1980 14-8-1980 2 Elloel 5740 Arnhem Roermond (nieuw) 15-08-1980//3 Eloel 5740
(176)d-01 4 Wolf Ferdinand Rickchen Hahn Heijum Wolf & Rosine Meierfeld 21-07-1859 19 Tamoez 5619 Ober-Klingen (Duitsland) 08-08-1941 8-8-1941 15 Av 5701 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-02 4 Rothschild Hannchen Sara Marx Ludwig Israel Marx Sigmund Rothschild & Rosa Neuhofer 12-06-1880 3 Tamoez 5640 Wilhermsdorf (Duitsland) (zie opmerking) 29-05-1941 29-5-1941 3 Sivan 5701 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-03 5 Gedenksteen familie Lehmann Roermond (nieuw)
(176)d-04 Marx Amalie(Sara Amalie) Lehmann Susmann Lehmann Meier Marx & Babette Neu 29-04-1864 23 Nissan 5624 Pfaffen-Beerfurth (Duitsland) 07-04-1941 7-4-1941 10 Nissan 5701 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-05 4 Hahn Moses(Mozes) Fanny Wolf Lob Hahn & Jettchen Wieseneck 19-05-1853 11 Iyar 5613 Auerbach (Duitsland) 23-01-1940 23-1-1940 14 Shevat 5700 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-06 5 Zondervan Abraham Rosetta Groonheim Benedikt Zondervan & Johanna Wolf 28-11-1858 21-Kislev 5619 Maastricht 06-12-1939 6-12-1939 24 Kislev 5700 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-07 5 Straus Flora Willem Straus & Bertha Franck 27-12-1884 9 Tevet 5645 Roermond 30-12-1937 30-12-1937 26 Teveth 5698 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-08 5 Sanders Josina Andriesse Abraham Andriesse Abraham Sanders & Hendrica Gans 04-01-1862 3 Shevat 5622 Erp 14-03-1942 14-3-1942 25 Adar 5702 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-09 5 Andriesse Abraham Jozina Sanders Joost Andriesse & Elisabeth Emanuel 14-03-1866 27 Adar 5626 St. Oedenrode 27-01-1937 27-1-1937 16 Shevat 5697 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-10 4 Passmann Hermann Jeanette Vogelsang Isaac Passmann & Rosa Ooster 10-06-1869 1st of Tamoez 5629 Issum (Duitsland) 26-01-1935 26-1-1935 22 Shevat 5695 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-11a 5 Goudsmit Isidore Babette David Hartog Goudsmit & Elisabeth Cohen 15-05-1865 19 Iyar 5625 Roermond 15-12-1934 15-12-1934 9 Teveth 5695 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-11b 5 David Babette Goudsmit Isidor Goudsmit Salomon David & Johanna Wolf 26-12-1863 16 Tevet 5624 Eberbach (Duitsland) 30-01-1935 30-1-1935 27 Shevat 5695 Groningen Roermond (nieuw)
(176)d-12 5 Hellendall Regine Compris Noe Compris Alexander Hellendall & Mitje Hellendal 11-04-1848 8 Nissan 5608 Eijsden 07-11-1939 7-11-1939 25 Cheshvan 5700 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-13 5 Israels Lazarus Johanna Frank Levie Israels & Saartje Frank 20-08-1864 18 Av 5624 Hoogezand 12-09-1934 12-9-1934 3 Tishri 5695 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-14 5 Franck Bertha Straus Willem Louis Straus Gottlieb Franck & Sibilla Kaufmann 19-03-1849 25 Adar 5609 Dusseldorf (Duitsland) 17-08-1932 17-8-1932 15 Av 5692 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-15 5 Goudsmit Levi Fannij David Hartog Goudsmit & Elisabeth Cohen 03-09-1857 14 Eloel 5617 Roermond 19-05-1931 19-5-1931 4 Sivan 5691 Roermond Roermond (nieuw) 21-05-1931// 5 Sivan 5691
(176)d-16 5 Goedhart Johanna(Annie) Alexander Goedhart & Clara Landau 19-07-1913 14 Tammoez 5763 (zie opmerking) Roermond 31-01-1930 31-1-1930 2 Shevat 5690 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-17 4 Neuman Isaac(Izak) 1) Rosa Cappel 2) Amalia Zadoc Joseph Neuman & Betta Hertog 25-06-1848 (zie opmerking) 24 Sivan 5608 Roermond 25-08-1929 25-8-1929 19 Av 5689 Roermond Roermond (nieuw)
(176)d-18 5 Seelig Adelheid Hertog Leopold Hertog Heyman Seelig & Jeannette Heijmans 27-04-1852 8 Iyar 5612 Kamen (Duitsland) 05-05-1929 5-5-1929 25 Nissan 5689 Roermond Roermond (nieuw)