bruid: Roosje Salomon Levie. In de ketuba wordt een bedrag van : fl. 1500,-. genoteerd voor Roosje(Reizche)Salomon Levie, geb 1764 te Amsterdam.
Het gezin , bestaande uit vader moeder en drie kinderen woonde in 1808 aan de Leuvensehaven te Rotterdam toen Heijman Salomon Cohen overleed op 25 november 1808.
In 1811 heeft de broer van Roosje Salomon Levie, te weten Moses Salomon Levie te Rotterdam de familienaam Schaak aangenomen. Rosetta Salomon Levie Schaak is op de leeftijd van 90 jaar overleden Zij was geboren te Amsterdam dr. van Salomon Levie Schaak en Cato haar achternaam werd niet genoemd- weduwe Hijman Salomon Cohen Plaats van overlijden Rotterdam, datum van overlijden 04-05-1852 Opmerkingen akte nr. 1163 Bron Rotterdam 1852 b049v
bruid: Roosje Salomon Levie. De bruid brengt fl. 1000,- in als bruidschat, in de ketuba wordt een bedrag van : fl. 1500,-. genoteerd voor Roosje(Reizche)Salomon Levie, geb 1764 te Amsterdam. Het gezin , bestaande uit vader moeder en drie kinderen woonde in 1808 aan de Leuvensehaven te Rotterdam toen Heijman Salomon Cohen overleed op 25 november 1808. In 1811 heeft de broer van Roosje Salomon Levie, te weten Moses Salomon Levie te Rotterdam de familienaam Schaak aangenomen. Rosetta Salomon Levie Schaak is op de leeftijd van 90 jaar overleden Zij was geboren te Amsterdam dr. van Salomon Levie Schaak en Cato haar achternaam werd niet genoemd- weduwe Hijman Salomon Cohen Plaats van overlijden Rotterdam, datum van overlijden 04-05-1852 Opmerkingen akte nr. 1163 Bron Rotterdam 1852 b049v |