Het Stenen Archief - Only completed research
Het Stenen Archief
Displaying 1 - 94 of 94
Selecteer een begraafplaats:
Code Completed Grade Last name First name Family name Partner Parents Birth date Birth date Hebr Birth place Death date Death date (sort) Death date Hebr Death place Cemetery Burial date
(179)360421 5 Sleutelberg Fransijna Siemens Neerduin Nathan Salomons Neerduin Siemon Lazarus Sleutelberg & Rachel Siemens 05-05-1807 27 Nissan 5567 Delfzijl 09-12-1873 9-12-1873 19 Kislev 5634 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 11-12-1873//21 Kislev 5634
(179)360638 5 Pels Gedenksteen Auguste, Bettie, Maurits, Nathan Delfzijl (Farmsum)
(179)360714 3 Gans Simon Gelle Goudsmid Lion Gans en Saartje Rubens 04-06-1855 18 Sivan 5615 Vreeswijk 12-01-1919 12-1-1919 11 Shevat 5679Zie opm.) Farsum Delfzijl (Farmsum) 13-01-1919 // 12 Shevat 5679
(179)360715 5 Gans Cornelia Pels Herman Pels Simon Gans & Gelle Goudsmid 22-06-1892 27 Sivan 5652 Farmsum 26-01-1919 26-1-1919 25 Shevat 5679 Farsum Delfzijl (Farmsum) 28-01-1919 // 27 Shevat 5679
(179)360716 5 Pels Nathan Berendje Dalsheim Simon Pels & Frouke Bierschenk 24-12-1858 17 Tevet 5619 Delfzijl 10-05-1919 10-5-1919 10 Iyar 5679 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 12-05-1919 // 12 Iyar 5679
(179)360719 4 Sleutelberg Henderiena Hartog Sleutelberg & Geertje Neerduin 02-07-1884 9 Tammoez 5644 Delfzijl 21-12-1920 21-12-1920 11 Tevet 5681 (zie opm) Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 23-12-1920 // 12 Tevet 5681
(179)360727 4 Klei, van der Fia Cohen Alexander Cohen Michel van der Klei & Mendeltje Israels 04-12-1860 20 Kislev 5621 (zie opm.) Appingedam 18-09-1934 18-9-1934 9 Tishri 5695 Groningen Delfzijl (Farmsum) 20-09-1934 // 11 tishri 5695
(179)360728 5 Bamberger Ester Sleutelberg Levie Sleutelberg Meijer Mozes Bamberger & Rosina Levie Rozema 03-04-1866 18 Nissan 5626 Appingedam 08-11-1934 8-11-1934 1 Kislev 5695 Groningen Delfzijl (Farmsum) 11-11-1934 // 4 Kislev 5695
(179)360729 4 Nieweg Feika Goudsmid Abraham Goudsmid Levie Nieweg & Geertje van Zanten 17-12-1866 10 Tevet 5627(zie opm.) Termunterzijl 21-11-1936 21-11-1936 7 Kislev 5697 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 23-11-1936 // 9 Kislev 5697
(179)360730 5 Cohen Alexander Hanna de Jonge Jozeph Cohen & Ester Pels 04-05-1858 20 Iyar 5618 Delfzijl 05-02-1937 5-2-1937 24 Shevat 5697 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 07-02-1937 // 26 Shevat 5697
(179)360731 4 Sleutelberg Esther (Ester) van Zanten Victor van Zanten Lazarus Sleutelberg & Gole Nieweg 19-06-1857 27 Sivan 5617 Farmsum 07-10-1937 7-10-1937 2 Cheshvan 5698 Farmsum Delfzijl (Farmsum) 08-10-1937 // 3 Cheshvan 5698
(179)360732 5 Goldsmit Benjamin Rosalie Leviticus Nefthalie Goldsmit & Jette Pels 07-06-1878 6 Sivan 5638 Delfzijl 27-08-1938 27-8-1938 1 Elloel 5698 (zie opm) Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 29-08-1938 // 2 Elloel 5698
(179)360734 4 Zilversmit Mozes(Moses) Frederika Nathan Driels Heiman David Zilversmit & Julia Spier 04-04-1851 (zie opm) 2 Nissan 5611(zie opm.) Hengelo (Ov) 17-08-1939 17-8-1939 2 Elloel 5699 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 20-08-1939 // 5 Elloel 5699
(179)360735 3 Goudsmid Abraham Feika Nieweg Meijer Goudsmid & Vogeltje Marcus 19-10-1861 (zie opm) 15 Cheshvan 5622 (zie opm) Delfzijl 12-02-1940 12-2-1940 4 Adar I 5700 (zie opm) Termunten/ Wagenborgen Delfzijl (Farmsum) 14-02-1940 // 5 Adar I 5700
(179)360736 4 Sleutelberg Levie Esther Bamberger Lazarus Sleutelberg & Ghole Nieweg 20-01-1866 5 Shevat 5626 (zie opm) Farmsum 28-07-1941 28-7-1941 4 Av 5701 Farmsum Delfzijl (Farmsum) 29-07-1941 // 5 Av 5701
(179)360737 4 Nieweg Aaltje Benjamin Nieweg & Siena Cohen 25-11-1856 27 Cheshvan 5617 (zie opm.) Delfzijl 02-12-1941 2-12-1941 12 Kislev 5702 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360738 4 Pels Filippus (Philip) 1)-Augusta Zilversmit-2)-Carolina Visser Nathan Pels & Berendje Dalsheim 25-06-1888 16 Tammoez 5648 Delfzijl 16-09-1957 16-9-1957 20 Elloel 5717 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360803 4 Gans Abraham Frieda Mosen Zilversmit Simon Gans & Gelle Goudsmid 05-04-1890 15 Nissan 5650(zie opm.) Delfzijl 17-09-1925 17-9-1925 28 Elloel 5685 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360804 4 Goudsmid Gelle Gans Simon Levie Gans Meijer Goudsmid & Vogeltje Markus 23-09-1857 5 Tishri 5618 Delfzijl 17-03-1926 17-3-1926 2 Nissan 5686 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360805 4 Jonge, de Frouwke Cohen Levie Cohen Sekkel Noach de Jonge & Lena Gosschalk 17-04-1861 7 Iyar 5621 Beerta 16-10-1926 16-10-1926 8 Cheshvan 5687 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360810 4 Nieweg Herman Klaartje Klein Levi Nieweg & Geertje van Zanten 12-08-1868 24 Av 5628 Termunterzijl gem. Termunten 05-11-1928 5-11-1928 22 Cheshvan 5689 Groningen Delfzijl (Farmsum)
(179)360812 3 Driels Frederika - Friederike Zilversmit Mozes Zilversmit Nathan Samuel Driels & Frieda de Leeuwe(Lowe) 08-07-1844 21 Tammoez 5604 Emden Duitsland 15-01-1929 15-1-1929 4 Shevat 5689 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360814 4 Vries, de Fronika (Fronica) Neerduin Salomon Neerduin Gomprecht Izaak de Vries & Roosje Jozefs Cohen 08-11-1852 27 Cheshvan 5613 (zie opm.) Wetsinge gem. Adorp 16-12-1929 16-12-1929 15 Kislev 5690 (zie opm.) Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360815 4 Polak Frouwke (Frouke) Polak Daniel Polak Abraham Salomon Polak & Sara Josefs Cohen 19-07-1844 3 Av 5604 Winschoten 28-12-1929 28-12-1929 26 Kislev 5690 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360820 5 Schrijver Fronika Sleutelberg Benjamin Sleutelberg Levie Schrijver & Roosje de Levie 24-11-1861 21 Kislev 5622 Scheemda 22-09-1931 22-9-1931 11 Tishri 5692 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360821 4 Neerduin Salomon Fronica de Vries Gomprecht Zalmons Neerduin & Jentje Salomons van Rhijn 06-04-1850 24 Nissan 5610 (zie opm) Delfzijl 06-08-1933 6-8-1933 14 Av 5693 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 07-08-1933 // 15 Av 5693
(179)360105 4 Goudsmit Gelle Marcus Marcus Abraham Marcus Manuel Meijer Goudsmit en Cornelia Izaaks Simons Pels 17-03-1832(zie opm.) 15 Adar II 5592 Delfzijl 21-11-1898 (zie opm) 21-11-1898 7 Kislev 5659 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360110 4 Neerduin Rachel Nathan Salomons Neerduin en Frosijna Sijmons Sleutelberg 23-07-1830 3 Av 5590 Farmsum gem. Delfzijl 08-09-1901 8-9-1901 25 Elloel 5661 (zie opm) Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360123 4 Pels Cornelia Izaks Sijmons Goudsmid (ook Goudsmith) Manuel Meijer Goudsmid (ook Goudsmith) Izaak Simons Pels & Geertje Izaaks 1797 (zie opm.) Emden (Duitsland) 06-05-1850 6-5-1850 24 Iyar 5610 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360124 5 Marcus (Markus) Marcus (Markus) Gelle Goudsmit Abraham Marcus en Zoetje Mozes 28-05-1826 21 Iyar 5586 Groningen 08-06-1896 8-6-1896 27 Sivan 5656 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360125 4 Cleeff, van Rahel (Rika) Pels Isaac Pels Mozes Hirsch van Cleeff en Rebekka Benima 14-01-1850 1 Shevat 5610 Nieuweschans 30-01-1895 30-1-1895 6 Shevat 5655(zie opm.) Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360211 5 Goudsmid Marijke Joosten Arend Joosten Manuel Meijers Goudsmid en Cornelia Izaaks Pels 02-09-1840 4 Elloel 5600 Delfzijl 07-12-1865 7-12-1865 19 Kislev 5626 Termunten Delfzijl (Farmsum) 08-12-1865//20 Kislev 5626
(179)360215 4 Goudsmid Jakob Meijers Meijer Arends Goudsmid en Gelle Manuels Tof 07-03-1802(zie opm.) 3 Adar II 5562 Termunten 02-10-1863 2-10-1863 19 Tishri 5624 Termunten Delfzijl (Farmsum) 04-10-1863//21 Tishri 5624
(179)360216 4 Goudsmid Arend Meijers Meijer Arends Goudsmit en Gelle Manuels Tof 05-12-1794 13 Kislev 5555 Termunten 22-12-1862 22-12-1862 30 Kislev 5623 (zie opm) Termunten Delfzijl (Farmsum)
(179)360217 5 Goudsmid Abraham Meijer Arends Goudsmid en Gelle Manuels Tof 25-09-1799 25 Eloel 5559 Termunten 18-08-1862 18-8-1862 22 Av 5622 Termunten Delfzijl (Farmsum)
(179)360312 5 Joosten Clara Goudsmid Izaak Goudsmid Joost Hessel Joosten en Roosje Meijer Goudsmid 01-08-1843 5 Av 5603 Appingedam 18-04-1871 18-4-1871 28 Nissan 5631 (zie opm) Termunten Delfzijl (Farmsum)
(179)360316 5 Cleeff, van Moses Rebekka Benima Hirsch van Cleeff & Ragchel Leers 08-05-1817 22 Iyar 5577 Emden Duitsland 14-06-1870 14-6-1870 15 Sivan 5630 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360317a 4 Neerduin Gomprecht Zalmans Jentje Salomons van Rhijn Zalman Neerduin en Geertje Nathans 17-09-1798 7 Tishri 5559 Uithuizen 20-05-1870 20-5-1870 20 Iyar 5630 (zie opm) Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360321 4 Blok Sara Kohen Comprecht Kohen Levij Jacobs Blok en Rachel Hartog van der Kleij 27-02-1833 8 Adar 5593 Kuinre (Overijsel) 13-03-1869 13-3-1869 2 Nissan 5629 (zie opm) Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 14-03-1869 // 3 Nissan 5629
(179)360404 5 Meiberg Hendrijetta Stoppelman Arond Stoppelman Levi Joseph Meiberg en Betje Calmers Rozeboom 17-01-1828 1 Shevat 5588 Oude Pekela 28-03-1905 28-3-1905 22 Adar II 5665 Spijk gem. Bierum Delfzijl (Farmsum)
(179)360405 5 Polak Daniel Frouwke Polak Mozes Samson Polak en Martha Jacobs de Vries 15-04-1840 12 Nissan 5600 Delfzijl 19-02-1905 19-2-1905 14 Adar I 5665 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360408 5 Polak Arnold Izak Isaac Salomon Polak en Lotje Keijzer 25-01-1874 7 Shevat 5634 Steenwijk 25-05-1903 25-5-1903 28 Iyar 5663 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 27-05-1903 // 1 Sivan 5663
(179)360415 5 Goudsmid Joost Izaak Emanuel Goudsmid en Clara Joosten 22-06-1867 20 Sivan 5627 Termunterzijl gem. Termunten 22-07-1876 22-7-1876 1 Av 5636 Termunterzijl gem. Termunten Delfzijl (Farmsum)
(179)360418 5 Sleutelberg Levie Simons Henderika (Hinderiena) Hartogs van der Klei Simon Lazarus Sleutelberg en Rachel Simons 03-09-1803 16 Eloel 5563 Delfzijl 24-04-1874 24-4-1874 7 Iyar 5634 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360422 4 Zanten, van Jacob Heijemans 1)-Fijke Salomons Neerduin -2)- Betje Lipmann Pels Heiman Benjamins van Zanten en Gole Comprechts 26-02-1810 22 Adar I 5570 Delfzijl 23-06-1873 23-6-1873 28 Svan 5633 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360501 3 Hoogstraal Koppel 1)- Bruintje Salomons Cohen -2)- Henderina van Kommer Freerk Koppels Hoogstraal en Geertje Comprechts van der Zijl 05-12-1828 (zie opm.) 29 Kislev 5589 Appingedam 10-02-1910 10-2-1910 1 Adar I 5670 Farmsum gem. Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 13-02-1910//4 Adar I 5670
(179)360502 3 Hak, van der Mietje Muller Marcus Muller Hartog van der Hak en Roosje Dalsheim 21-05-1876 (zie opm.) 27 Iyar 5636 Noordbroek 09-10-1909 9-10-1909 24 Tishri 5670 Farmsum gem. Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360503 5 Goldsmit Nefthalie Jette Pels Benjamin Joseph Goldsmit en Hanna Dusnus 05-07-1838 13 Tammoez 5598 Leiden 13-11-1908 13-11-1908 20 Cheshvan 5669 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360509 5 Pais Raphaël Marcus Pais en Foktje Hart 02-01-1901 12 Tevet 5661 Delfzijl 08-11-1905 8-11-1905 10 Cheshvan 5666 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360510 5 Pais Hendelina Marcus Pais en Foktje Hart 05-12-1903 17 Kislev 5664(zie opm.) Delfzijl 06-06-1911 6-6-1911 10 Sivan 5671 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 08-06-1911 // 12 Sivan 5671
(179)360512 5 Goldsmit Mina Nefthalie Goldsmit en Jette Pels 25-09-1876 7 Tishri 5637 Delfzijl 29-06-1877 29-6-1877 18 Tammoez 5637 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 01-07-1877 // 20 Tammoez 5637
(179)360513 2 Wijk, van der Samuel Caroline Stokvis Joseph Antonie van der Wijk en Trijntje van Dam 20-08-1822 3 Elloel 5582 Veendam 04-11-1876(zie opm.) 4-11-1876 17 Cheshvan 5637(zie opm.) Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360518 4 Pels Isaac (Izak) Rahel van Cleeff Nathan Jacobs Pels en Mindel Isaacs van der Kamp 21-03-1836 3 Nissan 5596(zie opm.) Delfzijl 06-11-1889 6-11-1889 12 Cheshvan 5650 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360521 5 Neerduin Sallie Comprecht Neerduin & Jantje van Rhijn 09-05-1845 2 Iyar 5605 Delfzijl 09-06-1886 9-6-1886 6 Sivan 5646 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360602 5 Cohen Heiman Alexander Cohen en Fia van der Klei 09-07-1896 28 Tammoez 5656 Delfzijl 22-01-1916 22-1-1916 17 Shevat 5676 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360605 5 Sleutelberg Hartog Levi Geertje Neerduin Levi Simons Sleutelberg en Hinderika Hartogs van der Klei 21-06-1840 20 Sivan 5600 Farmsum gem. Delfzijl 03-03-1913 3-3-1913 25 Adar I 5673 (zie opm) Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 05-03-1913 // 26 Adar I 5673
(179)360606 4 Joosten Arend Joosten 1)- Marijke Goudsmid-2)-Rebecca de Jonge Joost Hessel Joosten & Roosje Goudsmid 25-08-1837 (zie opm.) 24 Av 5597 (zie opm.) Groningen 20-02-1913 20-2-1913 13 Adar I 5673 Termunterzijl gem. Termunten Delfzijl (Farmsum)
(179)360607 5 Neerduin Geertje Nathan Salomons Neerduin en Frosiena Simons Sleutelberg 06-08-1836 23 Av 5596 Delfzijl 07-07-1911 7-7-1911 11 Tammoez 5671 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360631 2 Goudsmid(Goudsmith) Manuel Meijer Cornelia Izaks Sijmons Pels Meijer Arents Goudsmith en Gelle Manuels 1791 of 1793 (zie opm.) Termunten 25-10-1844 25-10-1844 12 Cheshvan 5605 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 27-10-1844 // 14 Cheshvan 5605
(179)360632 3 Goudsmid Meijer Arends Gelle Manuels Tof Arend Goudsmid en Clara 1765 Emden 14-04-1842 14-4-1842 4 Iyar 5642 Termunten Delfzijl (Farmsum) 17-04-1842 // 7 Iyar 5642
(179)360701 5 Cohen Joseph Esther Pels Sander Mozes Cohen en Frouke Comprechts van den Berg 11-11-1831 6 Kislev 5592 Delfzijl 22-01-1916 22-1-1916 17 Shevat 5676 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360703 5 Cohen Jette Pais Levie Pais Joseph Cohen en Esther Pels 17-01-1866 2 Shevat 5626(zie opm.) Delfzijl 07-08-1916 7-8-1916 8 Av 5676 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 09-08-1916 // 10 Av 5676
(179)360704 4 Pais Levie 1)- Jette Cohen- 2)-Mindel Cohen Raphael Pais &n Racheltje Pais 27-02-1864 21 Adar I 5624 (zie opm.) Harlingen 21-05-1941 21-5-1941 24 Iyar 5701 Amsterdam Delfzijl (Farmsum) 26-05-1941 // 29 Iyar 5701
(179)360705 4 Sleutelberg Lazarus (Leon) Simon Sleutelberg en Leentje de Vries 23-09-1875 23 Elloel 5635 (zie opm.) Delfzijl 04-03-1917 4-3-1917 10 Adar 5677 Delfzijl ( wonende te Farmsum gem. Delfzijl) Delfzijl (Farmsum) 06-03-1917//12 Adar 5677
(179)360706 5 Pels Jette Goldsmit Nefthalie Goldsmit (Goldsmith) Nathan Jacobs Pels en Mindel Isaacs van der Kamp 07-09-1839 28 Elloel 5599 Delfzijl 30-04-1917 30-4-1917 8 Iyar 5677 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360708 5 Jonge, de Noach Simons Sekkel Noachs de Jonge en Lena Gosschalk 23-07-1846 29 Tammoez 5606 Beerta 27-08-1918 27-8-1918 19 Elloel 5678 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 29-08-1918 // 21 Elloel 5678
(179)360709a 5 Nieweg Mozes Levie Jacob Nieweg & Leentje Cohen 28-03-1896 14 Nissan 5656 Beerta 24-10-1918 24-10-1918 19 Cheshvan 5679 (zie opm) Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 27-10-1918 // 21 Cheshvan 5679
(179)360711 5 Goudsmid Geertje Abraham Goudsmid en Feika Nieweg 01-12-1895 15 Kislev 5656(zie opm.) Farmsum gem. Delfzijl 12-11-1918 12-11-1918 8 Kislev 5679 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 13-11-1918 // 9 Kislev 5679
(179)360713 5 Sleutelberg Lazarus Benjamin Sleutelberg en Aaltje Nieweg 03-07-1898 13 Tammoez 5658 Farmsum gem. Delfzijl 18-11-1918 18-11-1918 15 Kislev 5679 (zie opm) Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 20-11-1918 // 16 Kislev 5679
(179)360717 4 Pais Marcus Foktje Hart Raphaël Pais en Rachel Pais 29-12-1871 18 Tevet 5632(zie opm.) Harlingen 07-04-1920 7-4-1920 18 niesan 5680 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360718 4 Hart Fokje Pais Marcus Pais Izaak Meijer Hart en Hendelina Norden 22-10-1876 4 Cheshvan 5637 Appingedam 27-10-1950 27-10-1950 17 Cheshvan 5711(zie opm.) Groningen Delfzijl (Farmsum)
(179)360720 4 Cahen Marianne Horn Jacob Horn Joseph Cahen & Debora Mand 14-06-1853 08 Sivan 5613 den Haag 29-03-1923 29-3-1923 13 Nissan 5683 Uitwierde gem. Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360721 4 Hirsch Rosa Cohen Lazarus Cohen Louis Hirsch en Betje Bamberg 13-02-1900 14 Adar I 5660 Gulpen 06-06-1924 6-6-1924 4 Sivan 5684 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360722 5 Sleutelberg Simon Leentje de Vries Levie Simons Sleutelberg en Hinderina Hartogs van der Klei 06-05-1842 26 Iyar 5602 Delfzijl 01-10-1924 1-10-1924 3 Tishri 5685 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360739 3 Dam, van Jetbora Duiker Gerrit Duiker Aron Alexander van Dam & Golina Sleutelberg 22-12-1936 8 Tevet 5697 Groningen(zie opm.) 13-10-1996 13-10-1996 29 Tishri 5757 (zie opm) Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360740a 4 Dam,van Aron Alexander Golina Sleutelberg Alexander Andries van Dam en Keetje de Vries 10-02-1908 8 Adar I 5668 Groningen 12-11-1985 12-11-1985 28 Cheshvan 5746 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360807 5 Jonge, de Simon Sekkel Noachs de Jonge en Lena Gosschalk 17-01-1852 26 Tevet 5612 (zie opm.) Beerta 11-04-1927 11-4-1927 9 Nissan 5687 Delfzijl Delfzijl (Farmsum) 13-04-1927 // 11 Nissan 5687
(179)360808 5 Coopman Louisa Pels Jacob Pels Israël Coopman en Carolina Canther 26-04-1867 21 Nissan 5627 Eijsden 22-06-1927 22-6-1927 22 Sivan 5687 Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360811 0 gereserveerde plaats Delfzijl (Farmsum)
(179)360813 5 Vries, de Leentje Sleutelberg Simon Levie Sleutelberg Aron Lazarus de Vries en Rachelina Lazarus van Leenen 11-02-1841 20 Shevat 5601 Appingedam 05-03-1929 5-3-1929 23 Adar I 5689 Farmsum gem. Delfzijl Delfzijl (Farmsum)
(179)360817 4 Cohen Samson Sietje Markus Lazarus Cohen en Aaltje Polak 15-02-1866 30 Shevat 5626