Het Stenen Archief - Only completed research
Het Stenen Archief
Displaying 1 - 41 of 41
Selecteer een begraafplaats:
Code Completed Grade Last name First name Family name Partner Parents Birth date Birth date Hebr Birth place Death date Death date (sort) Death date Hebr Death place Cemetery Burial date
(143)21 5 Polak Leentje van Zuiden Benjamin van Zuiden Aron Jacobs Polak & Trijntje Hartog Kaneel 10-11-1849 25 Cheshvan 5610 Smilde 17-11-1917 17-11-1917 2 Kislev 5678 Smilde Smilde
(143)22 5 Polak Roosje van Dam Nathan van Dam Laezer Polak & Henderina de Jong 28-09-1844 15 Tishri 5605 Smilde 24-12-1920 24-12-1920 13 Tevet 5681 Smilde Smilde
(143)23 5 Dam, van Nathan van Dam Roosje Polak Izak van Dam & Saartje Nathans Magnus 06-01-1841 13 tammoes 5601 Smilde 04-12-1922 4-12-1922 14 kislew 5681 Assen Smilde
(143)24 5 Wijnberg Philippina Frank Hartog Frank Izak Philippus Wijnberg & Margien(Marchje/Martha) Philippus Frank 27-05-1834 18 Iyar 5594 Smilde 09-01-1924 9-1-1924 3 Shevat 5684 Assen Smilde 10-01-1924//4 Shevat 5684
(143)25 4 Frank Martha Wijnberg Izak Wijnberg Filippus Benjamin Frank & Grietje Israel(Hiltjen Girbes) 15-1-1800 18 Tevet 5560 Smilde 26-12-1881 26-12-1881 4 Tevet 5642(zie opm.) Smilde Smilde
(143)17 5 Magnus Betje Magnus Nathan Magnus & Eva van Zuiden 19-02-1847 3 Adar 5607 Smilde 29-01-1923 29-1-1923 12 Shevat 5683 Assen Smilde 31-01-1923//14 Shevat 5683
(143)18 4 Levie Margien Magnus David Magnus Jacob Joseph Levie & Sara Moses v.d. Kaars 11-12-1841 28 Kislev 5602 Roden 04-05-1915 4-5-1915 20 Iyar 5675 Smilde Smilde 05-05-1915//21 Iyar 5675
(143)19 5 Magnus David Margien Levie Simon Magnus & Gesina Frank 08-01-1838 11 Tevet 5598 Smilde 23-12-1926 23-12-1926 19 Tevet 5687 Smilde Smilde 27-1926//22 Tevet 5687
(143)20 5 Kats Maria Bertha Jacob Kats & Naatje Cohen 18-12-1896 13 Tevet 5657 Kloosterveen Gemeente Smilde 17-10-1917 17-10-1917 2 Cheshvan 5678 Groningen Smilde 18-10-1917//3 Cheshvan 5678
(143)32 5 Dam, van Zoetje Izak van Dam & Saartje Nathans Magnus 03-02-1851 1 Adar I 5611 Smilde 06-12-1935 6-12-1935 10 Kislev 5696 Assen Smilde 08-12-1935//12 Kislev 5696
(143)33 5 Cohen Machiel Bertha Benninga Salomon Jozef Cohen & Judith Abraham v.d. Horst 06-07-1843 8 Tamoez 5603 Smilde 15-11-1928 15-11-1928 2 Kislev 5689 Smilde Smilde
(143)34 0 onleesbare fragment van een steen Smilde
(143)35 3 Wijl Lea Mozes Bloemendal Samuel David Wijl & Rachel Mozes Glasslijper 07-05-1816 9 Iyar 5576 Amsterdam 17-07-1847 17-7-1847 4 Av 5607 Smilde Smilde 19-07-1847//6 Av 5607
(143)36 5 Bloemendal Joseph Leentje Levie Levie Bloemendal & N.N. circa 1791 26-06-1849 26-6-1849 7 Tammoez 5609 Smilde Smilde 28-06-1849//9 Tammoez 5609
(143)37 1 Polak Jacob Roosje Noachs Aron Polak en Henderina Nathans circa 1774 Smilde 25-09-1849(zie opm.) 25-9-1849 09 Tishri 5610(zie opm.) Norg Smilde 27-09-1849//11 Tishri 5610(zie opm.)
(143)38 3 Frank Esther Cohen Joseph Cohen Lezer Frank & Martha Cohen 27-02-1829 24 Adar I 5589 Veendam 08-06-1857 8-6-1857 16 Sivan 5617 Smilde Smilde 10-06-1857//18 Sivan 5617
(143)40 4 Wijnberg Izaak Marchje(Martha) Frank Philip Wijnberg & Debora Wijnthal 01-02-1800 6 Shevat 5560 Winschoten 18-02-1872 18-2-1872 9 Adar I 5632 Smilde Smilde 19-02-1872//10 Adar I 5632
(143)26 3 Bloemendal Jansje Bloemendal Levie Bloemendal & Duifje de Zwaan 11-03-1856 4 Adar II 5616 Smilde 29-12-1925 29-12-1925 13 Tevet 5686 Smilde Smilde 31-12-1925//14 Tevet 5686
(143)27 5 Polak Jacob Aron Rosette Koch Aron Jacob Polak & Trijntje Kaneel 06-07-1830 15 Tamoez 5590 Smilde 20-08-1905 20-8-1905 19 Av 5665 Kloosterveen Gemeente Smilde Smilde 21-08-1905//20 Av 5655
(143)28 3 Bloemendal(Josephs) Levie Duifje de Zwaan Jozeph Bloemendal & Helena Levie 27-05-1820 14 Sivan 5580 Winschoten 20-09-1900 20-9-1900 26 Eloel 5660 Kloosterveen Gemeente Smilde Smilde
(143)28a 5 Zwaan, de Duifje Bloemendal Levie Bloemendal Benjamin de Zwaan & Grietje Cohen 04-09-1820 26 Eloel 5580 Groningen 05-06-1895 5-6-1895 13 Sivan 5655 Kloosterveen Gemeente Smilde Smilde
(143)29 5 Kats Abraham Bloempje Polak Berend Kats & Roelofien Meijers 20-02-1830 27 Shevat 5590 Zweeloo 28-01-1904 28-1-1904 11 Shevat 5664 Zuidlaren Smilde 31-01-1904//14 Shevat 5664
(143)30 5 Polak Bloempje Kats Abraham Kats Aron Jacob Polak & Trijntje Kaneel 12-06-1835 15 Sivan 5595 Smilde 16-11-1910 16-11-1910 14 Cheshvan 5671 Groningen Smilde 18-11-1910//16 Cheshvan 5671
(143)31 4 Wijnberg Klara Cohen Jonas Cohen Izak Philippus Wijnberg & Marchje Philippus Frank 05-07-1840 4 Tamoez 5600 Smilde 04-02-1911 4-2-1911 6 Shevat 5671 Kloosterveen Gemeente Smilde Smilde 06-02-1911//8 Shevat 5671
(143)01 5 Cohen Salomon Judik Abraham van der Horst Joseph Izaks Cohen & Racheltje Hartogs 10-09-1794 15 Eloel 5554 Dwingelo 19-06-1858 19-6-1858 7 Tamoez 5618 Smilde Smilde 21-06-1858//9 Tamoez 5618
(143)02 5 Horst, van der Judik Salomon Cohen Abraham van der Horst en Hanna Mulder(Anne Andries Muller) 1805 Hoogeveen 08-01-1887 8-1-1887 12 Tevet 5647 Smilde Smilde
(143)03 5 Polenaar Jeltje Polak Aron Izaks Polak Hartog Joachim Polenaar en Sara Abrahams 12-1808 Ootmarsum 23-07-1864 23-7-1864 19 Tamuz 5624 Hijkersmilde(Smilde) Smilde
(143)04 3 Cleef,van Anna Polak Aaron Izaks Polak Abraham Meijer van Cleef & Vogeltje Benjamin Swarts 24-10-1820 16 Cheshvan 5581 Hoorn 21-12-1864 21-12-1864 22 Kislev 5625 Smilde Smilde 23-12-1864//24 Kislev 5625
(143)05 4 Hartog Philip Johanna Hartog 28-12-1810 1 Tevet 5571 Simani Polen 13-02-1877 13-2-1877 30 Shevat 5637 Kloosterveen (Gem. Smilde) Smilde 14-02-1877//1 Adar 5637
(143)06 5 Polak Aron Trientje Kaneel Jakob Arons Polak & Roosje ten Brinke 05-06-1805 8 Sivan 5565 Smilde 28-05-1878 28-5-1878 25 Iyar 5638 Kloosterveen (Smilde) Smilde 30-05-1878//27 Iyar 5638
(143)07 3 Hartog Johanna(Jentien) Hartog Philip Hartog Benjamin Hartog & Sara(Saartje) Joseph 04-02-1803 12 Shevat 5563 Bergen(Dtsl) -zie opm. 15-03-1883 15-3-1883 07 Adar II 5643 Kloosterveen Gemeente Smilde Smilde 17-03-1883//09 Adar II 5643
(143)08 5 Meibergen Rebecca Cohen Joseph Cohen Joseph Meibergen & Betje Hartog Vos 26-08-1828 16 Eloel 5588 Almelo Stad 20-03-1887 20-3-1887 24 Adar 5647 Hijkersmilde Gemeente Smilde Smilde 22-03-1887//26 Adar 5647
(143)09 4 Dam, van Izak Saartje Magnus Arend van Dam & Sybilla Frank 15-08-1813 19 Av 5573 Leek 06-08-1887 6-8-1887 16 Av 5647(zie opm.) Smilde Smilde 08-08-1887//18 Av 5647
(143)10 5 Magnus Saartje van Dam Izak Arends van Dam Nathan Sijmons Magnus & Zoetje Arons Polak 11-04-1811 17 Nissan 5571 Smilde 15-02-1891 15-2-1891 7 Adar I 5651 Smilde Smilde 17-02-1891//9 Adar I 5651
(143)11 5 Magnus Nathan Eva van Zuiden Simon Magnus & Gezina Philippus Frank 23-10-1821 27 Tishri 5582 Smilde 02-01-1888 2-1-1888 19 Tevet 5648 Kloosterveen gemeente Smilde Smilde 04-01-1888//20 Tevet 5648
(143)12 5 Zuiden, van Eva Magnus Nathan Sijmons Magnus Jacob Marcus van Zuiden en Betje Salomons (Leidersdorff) 02-09-1815 27 Av 5575 Groningen 29-06-1896 29-6-1896 18 Tammoez 5656 Kloosterveen gem Smilde Smilde 01-07-1896//20 Tammoez 5656
(143)13 5 Polak Salomon Klara Engers IJzaak Arons Polak & Roosje Levie 15-02-1825 27 Shevat 5585 Smilde 21-11-1892 21-11-1892 2 Kislev 5653 Kloosterveen Gemeente Smilde Smilde
(143)14 5 Haas, de Eva Magnus Simon Magnus Israel de Haas en Judith Meijer 16-10-1842 12 Cheshvan 5603 Ommen Stad 06-12-1892 6-12-1892 17 Kislev 5653 Kloosterveen Gem. Smilde Smilde
(143)15 5 Jong, de Diena(Dientje) Bloemendal Mozes Bloemendal Manus de Jong & Betje Mozes 06-12-1819 18 Kislev 5580 Zwolle 01-11-1903 1-11-1903 11 Cheshvan 5664 Kloosterveen Gemeente Smilde Smilde
(143)15a 5 Bloemendal Mozes 1)-Lea Samuel Wijl-2)-Dientje de Jong Jozef Levij Bloemendal & Leentje Levij 24-12-1823 22 Tevet 5584 Smilde 06-12-1908 6-12-1908 12 Kislev 5669 Kloosterveen Gemeente Smilde Smilde
(143)16 4 Koch Rosette(Rozetta) Polak Jacob Polak Alexander Koch & Rachel de Soete 01-04-1836 14 Nissan 5596 Utrecht 25-12-1903 25-12-1903 6 Tevet 5664(zie opm.) Kloosterveen Gemeente Smilde Smilde 28-12-1903//9 Tevet 5665